Ayşe Özyılmazel çılgına döndü! "Ali Taran jüri yapıldı, Ayşe ahlaksız kadın ilan edildi"

Reklamcı Ali Taran geçtiğimiz yıllarda kanser tedavisi gören eşi Selma Ann Desmond'dan ayrıldıktan iki hafta sonra gazeci Ayşe Özyılmazel ile evlenme kararı almıştı. Konunun yıllar sonra Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ tarafından gündeme getirilmesi Özyılmazel'i çılgına çevirdi.

Mehmet Üstündağ dün yayımlanan yazısında, komedyen Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli ile ilişkileri devam ederken oyuncu Sereney Sarıkaya ile görüşmeye başlaması üzerine çıkan tartışmalara değindi.

Defne Samyeli’nin, Cem Yılmaz’ın Sarıkaya ile görüştüğüne dair iddiaların çıkması üzere “Hiç ihtimal vermedim, hiç konduramadım” açıklamasından bahseden Üstündağ, Yılmaz-Samyeli ilişkisinin bitmesinde Mustafa Sandal ayrıntısının ortaya çıktığını ileri sürdü.

Üstündağ yazısında, Sandal’ın Cem Yılmaz ile 2017 yılında “Arif V 216” filminde aynı seti paylaştığını ve Yılmaz’ın geçmişte yaşandığı iddia edilen Sandal-Samyeli ilişkisini öğrendiğini öne sürdü. Yılmaz’ın söz konusu iddiaları Samyeli’ye sorduğunu söyleyen Üstündağ, Samyeli’nin iddiaları yalanladığını fakat Sandal’ın Samyeli ile ilişkisine de yer verdiği “Beni Ağlatma” kitabının çıkmasıyla Yılmaz-Samyeli ilişkisinin bittiğini yazdı.

AYŞE ÖZYILMAZEL: NE KADAR ÇİRKİN!

Üstündağ’ın bu iddiaları ise “Geçmişinden kurtulamazsın” diye vermesi Ayşe Özyılmazel'in tepkisine yol açtı.

Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan Özyılmazel, “Ne kadar çirkin, kadını aşağılayan, erkeğin elinin kiri sayan bir haber ve yazı. Üstelik Hürriyet’te. Kadın geçmişinden kurtulamayan yollu, erkek paylaşılamayan paşa çocuk öyle mi? Ayıp! Bir kadına ‘Geçmişinden kurtulamazsın’ ne demek ya” diyerek tepkisini dile getirdi.

''AYŞE SENİN DERDİNİ ANLIYORUM''

Özyılmazel'in Üstündağ'ın yazısına tepki göstermesinin ardından Üstündağ'ın, ''Geçmiş denilince tüylerinin diken diken olması gayet normal Ayşe... Çünkü ''geçmiş'' dendiğinde senin aklına kanser hastası bir kadın ölüm döşeğindeyken, o kadının kocasıyla yaptığın düğün geliyor. Yaptığın o vicdansızlık, bir vicdan azabı gibi yakanı bırakmıyor. Bu nedenle seni mazur görüyorum'' sözleri Özyılmazel'i adeta çılgına döndürdü.

''ARTIK SUSMAYACAĞIM''

Kanser hastası bir kadının kocasını ayartan kadın muamelesi gördüğünü söyleyen Özyılmazel, Ali Taran'ın bu durumdan kendisini haberdar edip etmediğinin sorulmadığını ve bundan sonra hiçbir şekilde susmayacağını büyük bir öfkeyle sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

İşte Özyılmazel'in paylaşımları:

''KİMSE TEK KELİME SORMADI, YETENEK SİZSİNİZ'E JÜRİ YAPILDI''

''ALİ TARAN JÜRİ YAPILDI, AYŞE AHLAKSIZ KADIN İLAN EDİLDİ''

''BABAMDAN GÖREMEDİĞİM İLGİYİ, ŞEFKATİ BULURUM SANMIŞTIM''

Brezilya'da kıskanç koca eşini zehirledi! Bebek öldü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Galatasaray ın rakibi Rangers Maraşlı dizisine 2 yeni oyuncu Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Şanlıurfa'da Türk bayrağını indirmeye çalışan kişiye linç girişimi A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?