Ayıp ettin İsmail Saymaz! Faşistlik bu!

Gazeteci İsmail Saymaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine koronavirüs test kiti gönderilmediğini duyuran Yeni Akit gazetesine sosyal medya hesabından sert sözler sarf etti.

Yeni Akit gazetesi, bugünkü sürmanşetinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın tüm basın kuruluşlarına koronavirüs test kiti yolladığını fakat kendilerinin ve Turkuaz Medya Grubu'nun bu uygulamanın dışında tutulduğunu yazdı. 

İSMAİL SAYMAZ'DAN YENİ AKİT'E SERT SÖZLER

Söz konusu haberi sosyal medya hesabından yorumlayan gazeteci İsmail Saymaz, gazeteyi sert sözlerle hedef aldı.

Saymaz, paylaşımında ''Ankara Büyükşehir Belediyesi, Akit gazetesine sağlık kiti göndermemiş. Bence çok hatalı davranmış. Akit’in binasında virüs ve mikrop çıkma ihtimali çok yüksek. Mansur Yavaş, Akit’in binasını ilaçla dezenfekte edip karantinaya almalıydı.'' ifadelerini kullandı.

Valerien Ismael konuştu: Kırmızı kart, penaltı, kendi kalemize gol, intihar ettik diyebilirim Alanyaspor - Beşiktaş maçında son dakika penaltısı! Turuncu-Yeşilliler 3-0 dan döndü Bugün TV'de neler var 15 Ağustos Pazartesi? Kanal D, Star TV, ATV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı! Karamollaoğlu: 6'lı masanın eskisi gibi önemi kalmadı! Reyting sonuçları 14 Ağustos Pazar: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Tozluyaka Kötü koku mahalleyi ayağa kaldırdı! Sebebi bakın ne çıktı
Sonraki Haber