Kolunu tereyağı makinesine kaptırdı

Aydın'da, bir mandırada çalışan işçi, sağ kolunu tereyağı yapımında kullanılan makineye kaptırdı. İtfaiye ekiplerinin çabası sonrası kolu makineden kurtarılan Palamut, hastaneye kaldırıldı.

Söke ilçesinde yer alan Yeni Cami Mahallesi'ndeki bir mandırada çalışan Hayrettin Palamut, saat 11.00 sıralarında, tereyağı yaparken, bir anlık dalgınlık sonucu sağ kolunu makineye kaptırdı.

İLK MÜDAHALE OLAY YERİNDE

Acı içinde bağıran Palamut'un feryadına koşan diğer çalışanlar, durumu itfaiye ve 112 Acil Servis'e bildirdi. Gelen sağlık ekipleri serum takarak Palamut'a ilk müdahaleyi yaptı. İtfaiye ekipleri de 20 dakikalık çalışmayla makineyi keserek Palamut'un sıkışan kolunu kurtarıldı.

DURUMU AĞIR

Ambulansla Söke Fehime - Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Palamut, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Sağ kolu parçalanan Hayrettin Palamut'un durumunun ağır olduğu bildirildi.

(DHA)
Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Ünlü isme ahlaksız teklif! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!