Haydi Ayasofya'ya!

Tarihe tanıklık edecek 2 okuyucumuz belli oldu!

SuperHaber, İstanbul dışında yaşayan iki okuruna tarihe tanıklık etme fırsatı sunma sözü vermişti... 24 Temmuz'da cami olarak açılışı yapılacak olan Ayasofya'da davetlimiz olarak ilk namaza katılacak 2 şanslı okurumuz belli oldu. SuperHaber'in Twitter hesaplarını takip eden ve çekilişe katılan Nursena Şahin ve Serpil Karaoğlan, İstanbul'da misafirimiz olacak! Okurlarımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleşen bu tarihi olaya ekibimizle birlikte tanıklık edecek

Ayasofya'nın Danıştay kararı ile yeniden ibadete açılmasının ardından, Diyanet İşleri Başkanlığı'na devredilen Ayasofya-i Kebir Camii'nde 86 yıl sonra cemaatle ilk namaz 24 Temmuz Cuma günü kılınacak.

Bu çerçevede, Ayasofya Camii içinde kılınacak namaz ve resmi program için 1453 kişiye davet gönderildi. Ayrıca resmi program dışında Sultanahmet Meydanı'nda vatandaşlar da toplu namaz kılacak.

AYASOFYA ETKİNLİĞİ

SuperHaber de İstanbul dışında yaşayan ve bu tarihi ana tanıklık etmek isteyen, ancak şehir dışında olduğu için buna fırsat bulamayan okurları için  Ayasofya-i Kebir Camii ziyaret organizasyonu düzenledi.Okurlardan büyük ilgi gören bu kampanyaya binlerce mesaj ile katılım sağlandı! Çekiliş sonucunda Nursena Şahin ve Serpil Karaoğlan isimli okurlarımız İstanbul'da misafirimiz olma hakkını kazandı.

Okurlarımızı tebrik ediyor ve İstanbul'da tarihi namaza tanıklık etmek için buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!AVM'de yangın! Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Son dakika haberleri | Mısır da Kovid-19 kaynaklı ... Bu yerlerde yaşayanlar dikkat!.. Meteoroloji 4 bölge, 14 il için uyardı! Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Sivas'ta sır ölüm!.. Apartmanın havalandırma boşluğundan..! A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler 24 Eylül 2020 bugün hangi maçlar var? A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var?