'Axiology Atılgan Bayar Solo Show' resim sergisi sanatseverlerle buluşmak için gün sayıyor!

Ankara'nın en önemli kültür sanat merkezlerinden olan Canvas Art Galeri, Atılgan Bayar'ın  "Axiology Atılgan Bayar Solo Show" sergisine ev sahipliği yapacak. Pandemi kurallarına uygun bir şekilde sanatseverlerle buluşmak için gün sayan sergi 10 Haziran günü açılacak.

This browser does not support the video element.

Atılgan Bayar'ın "Axiology Atılgan Bayar Solo Show" sergisi 10 Haziran Perşembe günü ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

10 HAZİRAN GÜNÜ AÇILACAK

Ankara Kavaklıddere'de bulunan Canvas Art Galeri'de düzenlenecek olan resim sergisi 10 Haziran günü saat 12:00 ve 20:00 arasında galerinin açılışında sanatseverlerin beğenisine sunulacak. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında açılış yapacak olan sanat galerisi, bir ay boyunca Atılgan Bayar'ın  "Axiology Atılgan Bayar Solo Show" isimli resim sergisine ev sahipliği yapacak.

Neşet Ertaş, ölümünün 9. yılında baba ocağında anıldı ‘DUALİTE’ SuperHaber’de... Hulki Cevizoğlu ile Fikri Akyüz SuperHaber’de buluşuyor! "Asla Unutma" belgeseli, TRT Belgesel ekranlarında izleyiciyle buluşuyor Salda Gölü yine büyüledi: İnanılmaz bir ekosistem! Ferhan Şensoy hayatını kaybetti 1970'lerden bugüne bisikletin gelişimi bu sergide!