Avrupa'nın göbeğinde uçuşlar iptal! İstanbul Havalimanı'na laf söyleyenler ise sessiz...

İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Heathrow Havaalanı'nda aşırı rüzgar nedeni ile uçuşların neredeyse tamamı iptal edildi. İstanbul Havalimanı'nda benzeri bir durum yaşandığında olayı siyasete bağlayıp tepki gösterenler ise bu haberi görmezden geldi.

TRT World Londra temsilcisi Fatih Er, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Heathrow Havaalanında rüzgar nedeni ile uçuşların neredeyse tamamı iptal edildiğini duyurdu. 

25 BİN YOLCU BEKLEMEDE 

Er, paylaşımında "Aşırı rüzgar nedeni ile Londra Heathrow havaalanında hemen hemen uçuşların tamamı iptal edildi. British Airlines toplamda 140 uçuşunu durdurdu. 25 bin yolcu beklemede." ifadelerini kullandı.

İstanbul Havalimanı'nda benzeri bir durum yaşandığında olayı siyasete bağlayıp tepki gösterenler ise bu haberi görmezden geldi.

ALAY KONUSU OLDULAR

Bazı kullanıcılar Fatih Er'in paylaşımının altında o provakatörlerle alay etti.

İşte o paylaşım ve gelen bazı tepkiler:

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Pençe - Kilit operasyonu bölgesinde 9 PKK'lı terörist öldürüldü Avrupa Şampiyonası'nda madalya alan karateci kardeşler, Erman ile Eda büyük sevinç yaşıyor Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Maymun çiçeği virüsü için çarpıcı uyarı: Bu yaş grubu tehlike altında Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber