Avrupa Merkez Bankası'nın faiz kararı

Avrupa Merkez Bankası (ECB), piyasalar için kritik faiz kararını açıkladı. Açıklanan karara göre, ECB faiz oranlarında bir değişikliğe gitmedi.

Avrupa Merkez Bankası (ECB), faiz oranlarında bir değişikliğe gitmedi. ECB'den yapılan açıklamaya göre, refinansman operasyon faiz oranının %0,00 olarak devam etmesine kararı verildi.

DEĞİŞİKLİK BEKLENMİYORDU

Analistlerin beklentisi de faiz oranının değiştirmeyeceği yönündeydi. ECB, bankaların merkez bankasında tuttukları mevduat için ödenen faiz oranını gösteren faiz oranını -%0,50, marjinal faiz oranını %0,25 olarak korudu. Analistler de iki faiz oranında değişiklik beklemiyorlardı.

Apple, İphone'un yeni modellerinde Pro Max yerine 'Ultra' model başlığı kullanılabilir 1,5 milyon TL'lik teklifi elinin tersiyle itti: Bana kalsa evde saklarım! Samsunspor'da teknik direktörlük görevine Hüseyin Eroğlu getirildi Instagram'a hikaye atmayı sevenleri bayram ettirecek yenilik açıklandı! Somali’de askeri üsse bombalı saldırı: 1 ölü, 6 yaralı Faroe Adaları - Türkiye maçının ilk 11'leri belli oldu!
Sonraki Haber