Atilla Kıyat utanç bildirisini böyle savundu!

104 emekli amiralin imzası ile yayınlanan milli iradeyi hedef alan skandal bildirinin imzacılarından ilk açıklama geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kıyat, kendilerini suçlayanların utanç duyacağını ifade etti.

104 emekli amiral, skandal bir bildiri yayınlayarak iktidarı Montrö, Kanal İstanbul ve laiklik üzerinden tehdit etmeye kalkıştı.

'Yüce Türk Milletine’ başlıklı bildiri, büyük tepki çekti. O tepkilerin ardından bildiride imzası bulunan amirallerden ilk açıklama geldi.

Emekli Koramiral ve eski Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerinden Atilla Kıyat gelen tepkilere ilişkin olarak, "Suçlayanlar utanç duyacak" açıklamasını yaptı.

"UTANÇ DUYACAKLARDIR"

Kıyat Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "104 Amiral imzalı bildirimize tepki verenler, belli ki uyku sersemi iken okumuşlar. Sabahleyin, uykularını aldıktan sonra bir daha okurlarsa yaptıkları suçlamalardan utanç duyacaklardır." ifadesini kullandı.

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Tozluyaka Dizisi Ecem Çalhan Kimdir, Kaç Yaşında? Ecem Çalhan Hangi dizilerde Oynadı? Bakan Kurum, BM programını iptal etti! Sel baskını yaşanan Kastamonu'ya gidiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi duyurdu! Kurban Bayramı tatili uzatıldı! Tatil kimleri kapsıyor? Atama bekleyen öğretmenlere müjde: '20 bin öğretmen için süreç başladı' Kabusu yaşadı, çığlık atınca kurtuldu: Garip telefonlar almaya başladım
Sonraki Haber