Arnavutköy'de dehşet! Taksiciye bıçak dayayıp gasp etti

İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde bir taksiye müşteri gibi binen gaspçı, bıçak tehdidi ile sürücünün cebindeki paraları alarak kaçtı. Dehşet dolu anlar takside yer alan kamera tarafından kaydedildi.

Arnavutköy'de taksi şoförünü durduran yüzünde koronavirüs salgını nedeniyle kullanılan maske bulunan bir kişi arka koltuğa oturarak gitmek istediği yeri söyledikten sonra cebinden bıçak çıkardı.

KAPIYI AÇARAK HIZLICA UZAKLAŞTI

Taksi şoförü Yılmaz Kasap'ın boynuna bıçağı dayayan kimliği belirlenemeyen soyguncu tüm paraların kendisine verilmesini istedi. Kasap çaresiz cebindeki 600 lirayı çıkarıp verirken, arka koltukta oturan kişi aracın durdurulmasını istedi.

Taksi şoförü aracı durdurunca gaspçı kapıyı açarak hızla uzaklaştı. Bir süre olayın şokunu üzerinden atamayan taksi şoförü daha sonra polisi arayarak yardım istedi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polis, araçtaki kameralar tarafından saniye saniye görüntülenen soygun anını inceleyerek soyguncuyu tespit ederek yakalamak için çalışmalara başladı.

(DHA)

FBI, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki evine baskın düzenledi Toprak altında kalan anne köpek ve 5 yavrusu böyle kurtarıldı Yaz Buluşmalarının Enfes Tadı Haşhaşlı Limonlu Kek Nasıl Yapılır? Limonlu Kek Tarifi Fabrikada şok ölüm! Hareketsiz şekilde yerde görenler ihbar etti Yol verme kavgasında sürücünün burnunu kırdı Milli Savunma Bakanlığı acı haberi duyurdu
Sonraki Haber