Arda Turan'dan imalı bayram mesajı!

19 Mayıs'ta bayramları karıştıran Arda Turan, Ramazan Bayramı mesajında bir gönderme yaparak "Kurban Bayramınız mübarek olsun" dedi.

Futbolcu Arda Turan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sırasında gerçekleştirdiği canlı yayında, 19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı demişti.

Yayından sonra çok sayıda eleştiri alan Turan, kendisine eleştiri yöneltenlere, "Bir günde yüzlerce video isteği geliyor. Doğum günü, bayram, özel günler vs. Kimseyi kırmamaya özen gösteriyorum. Ramazan ayı, iftar vakti, oruç tutuyorum. İnsanlık hali.. İnsan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatı bulurlar." ifadelerini kullanmıştı.

Tecrübeli futbolcu Ramazan Bayramı'nda yaptığı paylaşımla hatasıyla dalga geçti. Arda Turan Instagram hesabından "Kurban Bayramınız mübarek olsun" dedi.

Dünyanın en küçük antilopları Otomobil alan satanlar dikkat! Mumyalanan yamyam seri katilin cesedi yakıldı Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube Perseid meteor yağmuru ne zaman, saat kaçta? Türkiye'den izlenebilir mi? BİM 14 Ağustos 2020 aktüel ürünler Barcelona Bayern Münih özet izle 2-8 Kebriye Koç kimdir? Müge Anlı'dan neden ayrıldı? MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?