Arda Turan transferinde flaş gelişme

Polonya'nın köklü kulübü, bonservisi Barcelona'da olan Arda Turan'a talip oldu.

Başakşehir'den ayrıldıktan sonra Galatasaray'a gitmesi beklenen, ancak yönetimin kararıyla transfer edilmeyen Arda Turan ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Barcelona'nın sözleşmeli futbolcusu olan Arda Turan ile Polonya'dan Legia Varşova'nın ilgilendiği öne sürüldü. Henüz ciddi bir gelişme kaydedilmediği belirtilirken Polonya'da Arda Turan'la ilgili bir anket yapıldı.

Polonyalı futbolseverlere, "Arda Turan, Polonya Ligi'nin yıldızı olur mu?" sorusu soruldu. Polonyalı futbolseverlerin yüzde 58'lik kısmı, "Evet, olur" cevabını verdi. Yüzde 35'lik kısım, "Hayır, olamaz" cevabını verirken, yüzde 7'lik bölüm ise soruyu "Kararsızım" diye yanıtladı.

Ajansspor

İkizler aynı adamdan aynı anda hamile kalacak! Ebru Şallı'yı çileden çıkartan mesaj! Otomobil alan satanlar dikkat! Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?