Arda Turan astronomik rakama villa aldı!

Son olarak Başakşehir'de forma giyen ardından sözleşmesini feshettikten sonra uzun süredir futboldan uzak kalan Arda Turan bu kez de aldığı villa ile gündeme geldi. 33 yaşındaki tecrübeli futbolcunun satın aldığı villanın rakamı dudak uçuklattı.

Ara transfer döneminde Başakşehir ile kiralık sözleşmesinin feshetmesinin ardından eski takımı Galatasaray 'a transfer olacağı konuşulan ancak sarı-kırmızılı yönetimden veto yiyen Arda Turan, ikinci çocuğunun doğumu için artık gün sayıyor. Öte yandan tecrübeli futbolcunun ailesinin genişlemesinin ardından lüks bir villa satın aldığı öğrenildi. Villanın rakamı ise dudak uçuklattı!

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre ikinci oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan çift, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu. Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara el değiştiren, sitenin en büyük villalarından biri olan 600 metrekarelik bir villa satın aldı.

Turan çiftinin villası, sitenin en yüksek yerinde, 2 dönüm bahçe içinde yer alıyor. 5 oda 3 salondan oluşan villanın bahçesinde büyükçe bir yüzme havuzu da var.

Çift, villanın dekorasyonu için bir iç mimarla anlaşmış ama corona virüsü nedeniyle çalışmalar durmuş. Ancak Asil Aslan dünyaya gelene kadar yeni yuvalarına geçmeyi planlıyorlar.

Giriş Eskişehir çıkış Bolu! Rus turist soluğu Antalya'da aldı Dünya bu görüntüleri konuşuyor Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?