Arabalar 3 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

15 Eylül ATV yayın akışında yer alan Arabalar 3 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Arabalar 3 hangi kanalda? Arabalar 3 oyuncuları kimlerdir?

15 Eylül ATV yayın akışında yer alan Arabalar 3 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Arabalar 3 2017 yılında vizyona girmiştir..

ARABALAR 3 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Pixar'ın sevilen serisi Arabalar'ın 3. devam halkası Arabalar 3'te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen'in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.

ARABALAR 3 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Brian Fee

Oyuncular: Owen Wilson, Cristela Alonzo, Chris Cooper

Tür: Animasyon, Macera, Fantastik, Aile

Yapım Yılı: 16 Haziran 2017 / 1s 42dk

Yemek yiyenlerin arasına araçla daldı: 8 yaralı 30 Ekim Evde Bakım Maaşı Yatan İller 2020! İçişleri Bakanlığı duyurdu! Vatandaşlardan gelen yoğun ilgi şaşırttı Vakit geçirmek için en iyi 5 hobi! Bu hobiler hayatınıza renk katacak Merdan Yanardağ hesabım hacklendi diye savundu Almanya'daki sağlık skandalında karar A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu Yasak Elma Zehrası Şafak Pekdemir erkek hali! Şafak Pekdemir önceden erkek miydi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! BİM contigo termos, araç içi havalı yatak! 29 Ekim A101 kataloğu! A101 Samsung Galaxy tablet, F5 elektrikli scooter BİM 6 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu