İşte yeni fiyatlar...

Apple indirime gitti!

Geçtiğimiz günlerde iPhone 11 serisini tanıtan teknoloji devi Apple, yeni telefonlarını piyasaya çıkarmaya hazırlanırken, satışta olan iPhone modellerinin fiyatlarını düşürdü.

Apple'ın yeni iPhone'ları duyurmasıyla birlikte mevcut iPhone modellerinin fiyatlarında indirime gitti.

Şirket, bu konuda açıklama yapmazken, bugün Apple'ın Türkiye'de hizmet veren internet sitesinin bir süre bazı sayfalarının kapalı olması dikkat çekti. 

Bugün itibarıyla iPhone XR'ın başlangıç fiyatı 6499 TL olurken, iPhone 8 ise 4999 TL'den satılmaya başladı. iPhone 8 Plus'ın fiyatı 5999 TL olurken, Apple'ın iPhone 7, iPhone 7 Plus ve hatta iPhone XS ile iPhone XS Max modellerini internet sitesinden kaldırdığı dikkat çekti.

Apple'ın internet sitesinde iPhone 11 Pro ve iPhone 11 model telefonlara da ulaşabiliyorsunuz.

Ancak bu telefonların fiyatları henüz belli değil; zira 'Yakında' ibaresi kullanıcıları karşılıyor ve ekim ayı sonunda bu cihazların fiyatları açıklanmış olacak.

Alzheimer'ı önleyen yiyecekler! Hangi hayvan senin ruh ikizin? Fotoğrafı sadece kamerayla çekmiyorsunuz! Müge Anlı'da DNA sonucu!İki kardeşle birlikte oldu 16 Ekim bugün hangi diziler var? Sevgilisini yatağa bağladı ve... 16 Ekim Şok aktüel kataloğu ürünleri! 16 Ekim Şok 16 Ekim FOX TV yayın akışı! Perişan halde kaçıp her şeyi anlattı!