İşte yeni fiyatlar...

Apple indirime gitti!

Geçtiğimiz günlerde iPhone 11 serisini tanıtan teknoloji devi Apple, yeni telefonlarını piyasaya çıkarmaya hazırlanırken, satışta olan iPhone modellerinin fiyatlarını düşürdü.

Apple'ın yeni iPhone'ları duyurmasıyla birlikte mevcut iPhone modellerinin fiyatlarında indirime gitti.

Şirket, bu konuda açıklama yapmazken, bugün Apple'ın Türkiye'de hizmet veren internet sitesinin bir süre bazı sayfalarının kapalı olması dikkat çekti. 

Bugün itibarıyla iPhone XR'ın başlangıç fiyatı 6499 TL olurken, iPhone 8 ise 4999 TL'den satılmaya başladı. iPhone 8 Plus'ın fiyatı 5999 TL olurken, Apple'ın iPhone 7, iPhone 7 Plus ve hatta iPhone XS ile iPhone XS Max modellerini internet sitesinden kaldırdığı dikkat çekti.

Apple'ın internet sitesinde iPhone 11 Pro ve iPhone 11 model telefonlara da ulaşabiliyorsunuz.

Ancak bu telefonların fiyatları henüz belli değil; zira 'Yakında' ibaresi kullanıcıları karşılıyor ve ekim ayı sonunda bu cihazların fiyatları açıklanmış olacak.

İki yüzle doğan yavru kedi Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Ünlü isme ahlaksız teklif! 30 Mayıs hava durumu! Yarın hava sıcaklığı nasıl olacak? 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN TARİH BELLİ OLDU! İmamoğlu İSKİ'ye 750 yeni araç aldı! Bakan'dan müjde! Yüzlerce kişi devlet kadrosuna alınacak... 'DÜNYA NÜFUSUNUN YARISINI ÖLDÜRECEK' Muharrem İnce canlı yayını terk etti...