Antalya'da domuz sürüleri şehre indi

Antalya'nın Kaş ve Demre ilçelerine domuz sürüleri indi. Cep telefonlarıyla görüntülenen domuzlar, cadde ve sokaklarda dolaştı. Bazı noktalarda tarım arazilerinde zarara yol açan domuzlar, daha sonra gözden kayboldu.

This browser does not support the video element.

Antalya'nın Kaş ilçesinin Demre yönünden girişi olan Çerçiler mevkisinde domuz sürüleri görüldü. Yaklaşık 20 domuzdan oluşan iki grup halindeki sürü, ana caddelerde dolaştı. Gezilerini araçların arasında sürdüren domuz sürüsünü, vatandaşlar cep telefonuyla görüntüledi. Domuzlar bazı noktalarda vatandaşların evlerinin önündeki sebzelere zarar verdi, meyve ağaçlarının dallarını kırdı.

EVLERİN ARASINA İNDİLER

Domuzlar Demre'de de şehre indi. İlçe merkezine bağlı Büyükkum Mahallesi Kumdağı mevkisinde domuz sürüsü dün saat 22.00 sıralarında evlerin arasına indi. Köpeklerin havlamaları üzerine anne domuz, yavrularını korudu. Domuzlar sürü halinde ormana doğru yol aldı.

EKİLİ ALANLARA ZARAR VERİYORLAR

Hem Kaş hem de Demre'deki vatandaşlar domuz sürülerinden çok rahatsız olduklarını belirterek, domuzların meyve ağaçlarına, ekili küçük sebze bahçelerine büyük zarar verdiğini belirterek, sürek avıyla domuz sayısının azaltılmasını istedi.

Çöken binanın enkazından önce köpeği Fıstık, ardından İnci kurtarıldı! "Buse biz buradayız... Sakın korkma" Alaçatı'da denizin çekilme anı! Bir bina böyle yerle bir oldu! Depremin ardından İzmir'de ürküten görüntüler! Yolcu otobüsü alevlere teslim oldu