AnadoluJet Bahar Kampanyası 2020! İşte AnadoluJet indirim kodu

AnadoluJet Bahar Kampanyası 2020! Türk Hava Yollarının markası olan AnadoluJet'in yeni kampanyası ile yolculara fırsat sunuyor. AnadoluJet, yolcularına yurt içi hatlarda gerçekleştirecekleri uçak biletlerinde vergiler hariç, yüzde 40 indirimli seyahat fırsatı sunuyor. İşte detaylar...

AnadoluJet Bahar Kampanyası 2020! Seyahat yapacak ve uçak biletleri araştıranlara müjdeli haber AnadoluJet'ten geldi.THY alt markası AnadoluJet, yolcularına yurt içi hatlarda gerçekleştirecekleri uçuşlarda vergiler hariç, yüzde 40 indirimli seyahat imkanı sunuyor.Peki Anadolujet Bahar Kampanyası ne zamana kadar geçerli? Detaylar haberimizde...

NE ZAMANA KADAR GEÇERLİ?

Türk Hava Yollarının (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, kampanyalı fiyatlardan yararlanmak isteyen yolcular, 12 Mart'a kadar tüm satış kanalları üzerinden "AJBAHAR40" kodu ile satın alacakları biletlerle 10 Mart-31 Mart'ta vergiler hariç yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

Yurt içi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarını kapsayan kampanya, tüm paket tiplerinde geçerli olacak, Jetgenç üyeleri de yararlanabilecek. Bebek yolcular ise kampanya kapsamı dışında olacak.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılması durumunda orijinal bilet kuralları geçerli olacak.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye "444 25 38" numaralı çağrı merkezinden ya da "anadolujet.com" adresinden ulaşılabilecek.

İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Ünlü isme ahlaksız teklif! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!