Ali Babacan'ın tedavisine evden devam edilecek

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi altına alınan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla durumunun iyiye gittiğini belirterek, tedavisinin evde devam edeceğini açıkladı.

Eşi ve oğluyla birlikte koronavirüse yakalanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesabı üzerinden sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi. Babacan, durumunun iyiye gittiğini belirterek şu ifadeleri kullandı;

"Covid-19'la on beşinci günün sonunda şikayetlerim azaldı. Bulguların da düzelme eğilimine girmesi üzerine doktorum tedavimin evde süreceğini söyledi.

 Hastanede kaldığım süre boyunca sağlık çalışanlarımızın gösterdiği büyük fedakarlığa şahit oldum. Hepsine çok teşekkür ediyorum."

TEDBİR MESAJI VERDİ

Babacan, korona tedbirleri konusunda da uyarıda bulanarak şunları söyledi;

"Son günlerde yeniden yaygınlaşan salgına karşı özellikle toplu organizasyonlardan uzak durmanızı, her türlü tedbiri almanızı, kendinizi ve çevrenizdekileri korumanızı özellikle rica ediyorum. Tüm COVID-19 hastalarına acil şifalar diliyorum."

Windows 98 yüklü 19 yıllık Mars Express uzay aracı güncelleme aldı Nazlı Kayı ile evlenen Hacı Sabancı kılıçla pasta kesti, sosyal medyada gündem oldu! Tüp patlaması sonrası alevler metrelerce yükseldi: O anlar kamerada Adana'da sahte içki operasyonunda 7 şüpheli yakalandı Eski kız arkadaşı ve ev arkadaşını öldürmüştü: Katilin evinden uyuşturucu ve silah çıktı Mersin'de 'yan bakma' katliamı! 2 delikanlı öldü
Sonraki Haber