Aleyna Çakır olayında son durum ne? Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı?

Aleyna Çakır’ın ailesinin avukatı Umur Yıldırım, tüm Türkiye’nin merak ettiği 'Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı?' sorusunun cevabını verdi. Peki, Aleyna Çakır olayında son durum ne? İşte detaylar…

ATV Haber’e konuşan ve şüpheli ölümü ile tüm Türkiye’nin gündeminde yer alan Aleyna Çakır'ın ailesinin avukatı Umur Yıldırım, Aleyna'nın sevgilisi Ümitcan Uygun'un neden tutuklanmadığı konusunda son bilgileri verdi. Ümitcan Uygun'un UYAP'tan kontrol edildiğinde hiçbir HTS kaydının bulunamadığı belirtildi.

Aleyna'nın tırnaklarında doku ve sperm bulunduğu, bunların Ümitcan Uygun'a ait olup olmadığının tespitinin istendiğini ifade eden Yıldırım, savcılıktan istenen bu rapor için henüz yanıt gelmediğini ve karşılaştırma yapılmadığını ifade etti.

ÜMİTCAN UYGUN NEDEN TUTUKLANMADI?

Aleyna Çakır’ın tırnakları arasında bulunan DNA ve sperm örnekleri Aleyna'yı bayıltana kadar döven Ümitcan Uygun'a mı ait? sorusunun cevabı merak edilirken savcılıktan gelecek olan son açıklamalar bunu netliğe kavuşturacak. Ancak Aleyna'nın ölümünün üzerinden 3,5 ay geçmesine rağmen henüz yanıt gelmemesi de can sıkıcı bir dur3um olarak sıcaklığını korumakta.

Avukat Yıldırım, Ümitcan Uygun’un herhangi bir HTS kaydının çıkmadığını Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından da Aleyna'nın darp edilmesiyle ölümü arasında bağlantı bulunmadığı gerekçesiyle dosyaların ayrıldığını söyledi. Bunların hepsinin birbiri ile bağlantılı dosyalar olduğunu belirten avukat aynı zamanda "Şartlar oluştu ama tutuklanmadı" diyerek sözlerini tamamladı.s

Salgınla iligli korkutan açıklama! 1. dalga daha bitmedi Esra Erol tablet kampanyası başvuru formu! Esra Erol ücretsiz tablet nasıl alınır? Lokum gibi Arnavut ciğeri nasıl yapılır? Cıtır cıtır patates cipsi nasıl yapılır? Bağcılar Belediyesi tablet başvurusu! Ücretsiz tablet nasıl alınır? Müge Anlı ücretsiz tablet başvuru formu! Müge Anlı bedava tablet nasıl alınır? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler MEB Ücretsiz tablet başvuru formu! MEB ücretsiz laptop nasıl alınır?