Albayrak'tan YEP öncesi açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı öncesinde açıklanan ekonomik güven endeksi rakamlarını paylaştı. Albayrak, "Ekonomik Güven Endeksi bir önceki aya göre %3,1 artarak 88,5 değerine yükseldi. Veriler gelecek adına kuvvetli mesajlar veriyor. Sağlam finansal altyapımızla güçlü yarınlara emin bir şekilde yürüyeceğiz." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, saat 11'de açıklayacağı Yeni Ekonomik Program öncesinde saat 10'da açıklanan ekonomik güven endeksini değerlendirdi.

Açıklayacağı Yeni Ekonomik Program öncesinde güven endekslerinin güçlü geldiğini belirten Bakan Albayrak "Güçlü yarınlara emin bir şekilde yürüyeceğiz" dedi.

"Yeni Ekonomi Programı öncesinde endekslerimiz güçlü gelmeye devam ediyor. Ekonomik Güven Endeksi bir önceki aya göre %3,1 artarak 88,5 değerine yükseldi. Veriler gelecek adına kuvvetli mesajlar veriyor. Sağlam finansal altyapımızla güçlü yarınlara emin bir şekilde yürüyeceğiz."

Dünyanın en derine batan gemisi! 6895 metre derinlikte Kurtlar Vadisi'nin 'Deve Tuncay' ı Osman Wöber hayatını kaybetti İlk görüşme gerçekleşti! Chelsea'den sürpriz Cristiano Ronaldo hamlesi Kuzey Marmara Otoyolu'nda feci kaza! İBB'ye ait tır 2 araca çarptı: Yaralılar var Aykut Erdoğdu kimdir? Kaç yaşında? İçişleri Bakanlığı duyurdu: 3 terörist teslim oldu
Sonraki Haber