Akbank da faizleri düşürdü!

Akbank, konut kredisi faiz oranını kredi tutarında herhangi bir sınır uygulamaksızın yüzde 1.35'e çekti.

Akbank, konut kredisinde kredi tutarında herhangi bir sınır olmaksızın yüzde 1.35'ten başlayan faiz oranları uyguluyor. Akbank müşterileri talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyor.

Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamayı temel ilke olarak benimsediklerini söyledi.

Müşterilerine hayallerindeki eve hemen sahip olmaları için, isteklerini ertelemeden, kira öder gibi kredi taksiti ödeme imkanı sunduklarını aktaran Oğuz, "Bunun yanı sıra, 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1.35'e çektik. Ekonomimizin canlanması ve istikrarlı bir büyüme düzeyine ulaşabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit Kripto paralar toparlanamıyor: Bitcoin ve Ethereum resmen çakıldı! BİM'de Sole Ayçiçek Yağları ile Şafak Toz Şekerde çılgın Cuma indirimi! BİM 1 Temmuz fiyat listesi Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO liderlerine terörün gerçek yüzünü gösteren videoyu izletti Böyle brownie yemediniz! Evde beyaz çikolatalı brownie tarifi! Bu lezzet aklınızı başınızdan alacak! Son dakika! 10 terörist etkisiz hale getirildi
Sonraki Haber