AK Parti'den çarpıcı 21. yıl klibi: Biz bir oluruz işte böyle 21 oluruz

AK Parti, kuruluşunun 21. yılını 'Bir olduk, 21 olduk' temasıyla kutluyor. Partinin sosyal medya hesaplarında yayınlanan klipte; 21 yılda gerçekleştirilen tüm atılımlar, hizmetler ve başarılar yıl yıl sıralandı.

This browser does not support the video element.

Kuruluşunun 21. yılını 'Bir olduk, 21 olduk' temasıyla kutlayan AK Parti, sosyal medya hesaplarından yeni bir klip paylaştı.

AK Parti'nin sosyal medya hesaplarından 'Biz bir oluruz işte böyle 21 oluruz' notuyla yayınlanan çarpıcı klipte; kuruluşundan itibaren AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkeye hizmetleri ve başarıları yıl yıl sıralandı.

Türkiye'nin parlamenter sisteminden sanayiye, teknolojiden eğitime kadar her alanda yaptığı dev atılımların yer aldığı yaklaşık 5 dakikalık 21. yıl klibinde; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın IMF'ye borcun bittiğini açıklamasından Davos zirvesindeki "One minute" tepkisine, partinin kapatma davalarından başarıyla çıkmasından 15 Temmuz darbe girişiminin yiğitçe bastırılmasına, hizmete geçirilen dev yatırımlara kadar birçok konuya dikkat çekildi.

Boşandığı eski eşini çocuğunun gözü önünde vurdu! Cesedi bulunan 20 günlük bebeğin annesi tutuklandı Deniz Baykal’ın tasfiyesine giden ve Kılıçdaroğlu’nun önünü açan süreçte neler yaşandı? ‘4-5 başlıkta çeşitli versiyonlarla Türkiye'nin önüne getirilen bir savaş var!’ Nevşehir'de sıra dışı olay: İçerisinde hasta ve sağlık personeli olan ambulansı kaçırdı Ordu'da skandal olay! Yeni doğan bebeği poşete koyup gömdüler