Ahmet Hakan'dan Hande Sarıoğlu'na yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Ece Erken'in YouTube kanalına konuk olan Hande Sarıoğlu, Ahmet Hakan'ın dans videosuyla ilgili, "Story Şebeği" ifadelerine, "Oryantal yaparken orada olsaydı ağzının suyu akardı" şeklinde yanıt vermişti. Hakan ise, bugünkü köşe yazısında Sarıoğlu'na, "Avam, bulaştığıma pişmanım" sözleriyle yanıt verdi.

Hande Sarıoğlu ve Ahmet Hakan arasındaki gerilim sürüyor. Ahmet Hakan, oryantal yaptığı videosunu sosyal medya hesabından paylaştığı için Habertürk'teki spor spikerliği görevini bırakmak durumunda kalan Hande Sarıoğlu'na köşesinden yanıt vererek "Avam" dedi.

"AVAM... NİYE BULAŞTIM BEN BUNA?"

Ahmet Hakan'ın köşe yazısında konuyla ilgili yer verdiği ifadeler şu şekilde: 

"ORYANTAL yapan avam bir şahsa bulaştım. “Spikere yakışmaz” falan diye ciddi ciddi kalem oynattım hakkında. Bana neyse! Fakat şahıs, bu minnacık bulaşmanın öyle bir tadını çıkardı ki... Doyamadı bir türlü tadına. Sürekli mevzu etti, ediyor. Ben “banalitenin cazibesi” diye bir şeye inanırım. Bazen kapılırım o cazibeye. Fakat bu avam şahsın, öyle bir durumu da yok. Niye bulaştım ben buna? Bazen gerçekten çok lüzumsuz işlerle uğraşıyorum. Benim de yatacak yerim yok yani."

Hande Sarıoğlu ise bu söze karşı da sessiz kalmadı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü spiker sert sözlerle Ahmet Hakan'a yanıt verdi.

 Sarıoğlu paylaşımında "Yalaka köşesinden bir şeyler yazmış ama birilerinin gölgesindeki köşesinden. Gram karakter duruşu olmayan kukla..." dedi.

Dünyanın en derine batan gemisi! 6895 metre derinlikte Mesut krizi derinleşiyor: Taraftar geri dönmesini istiyor, yönetim direniyor Seçim kulisi! İYİ Parti Kılıçdaroğlu'na çekimser: Adaylığın önündeki engel ne? Aksaray'da feci kazada can pazarı! Anne öldü, yaralılar var Sırıkla atlamada Buse Arıkazan'dan Türkiye rekoru 66 yaşındaki işçi kanalizasyonda feci şekilde can verdi
Sonraki Haber