Ahmet Davutoğlu'nun sağ kolundan Sedat Peker videosu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun sağ kolu olan Taha Ün'ün, Sedat Peker'e seslendiği bir video sosyal medyada paylaşıldı. Videoda Ün'ün, Peker'e 'abi', Peker'in ise Ün'e "aslan kardeşim" diye seslendiği görüldü.

This browser does not support the video element.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun A takımında yer alan Taha Ün'ün, yıllar önce yayınladığı bir video yeniden gündem oldu.

"SEDAT ABİ SEN DE VAR MISIN?"

Çektiği videoda, Sedat Peker'e 'abi' diye seslenen Ün'ün, "Yeniden büyük Türkiye için, yeni bir dünya için ben de varım. Sormak istiyorum Sayın Sedat Peker, Sedat abi sen de var mısın?" ifadesini kullandığı görüldü.

Ün'ün videosuna yine videolu bir şekilde karşılık veren Peker'in "Taha aslan kardeşim mesajını aldım" diye karşılık vermesi dikkat çekti.

Sedat Peker ayrıca Taha Ün'ün 2015 yılındaki düğüne katılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşım yapan gazeteci Toygun Atilla, "Taha Ün ile Sema Silkin Ün’ün nikah töreninin davetlisi Sedat Peker’di. Dün,”mafya iktidar” sorgulaması yapan A.Davutoğlu, acaba partisinin genel başkan yardımcısı Sema Silkin Ün’e düğün davetlileri Sedat Peker ile olan ilişkilerini de sorguladı, sordu mu?" ifadelerini kullanmıştı.

'İkinci bir MİT tırları kumpasına ve casusluk faaliyetine doğru gidiliyor!' Mahmutyazıcıoğlu cinayeti baş şüphelisi Kadir Yasak'ın yakalanma anı kamerada! Maltepe'de 'pes' dedirten olay! Yol boyunca kapısı açık gitti! Mustafa Sarıgül partisinin ilçe başkanını azarladı! O videoyu Tik Tok'ta yayınladı Putin'in ince hesapları! 'Ortada bir komedi var. Rusya, ABD, İngiltere ve NATO ile dalga geçiyor!' Polisler bile şaşkına döndü! Kaza sonrası sürücü bakın ne yaptı...