Afili Aşk 13. bölüm izle! Kerem evi terk ediyor!

Afili Aşk 13. bölüm izle! Kanal D ekranlarının merakla takip edilen yeni dizisi Afili Aşk, bu akşam heyecanlı bir bölüm ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 11 Eylül akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Kerem'in matematik öğretmenini dövmesi sonrasında eve polis geliyor. Muhlis çılgına dönerken, Kerem ile Ayşe evi terk ediyor. Dizininin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Afili Aşk 13. bölüm izle! Kerem evi terk ediyor! Detaylar haberimizde...

Afili Aşk 13. bölüm izle! Başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı Afili Aşk, bu akşam yeni bölümüyle saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak.11 Eylül akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Kerem'in matematik öğretmenini dövmesi sonrasında eve polis geliyor. Muhlis çılgına dönerken, Kerem ile Ayşe evi terk ediyor. Çifti yeni bölümde, yeni maceralar bekliyor. Dizininin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Afili Aşk 13. bölüm izle! Kerem evi terk ediyor! Merak edilen detaylar haberimizde....

AFİLİ AŞK 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Modamu heyecanla büyük bir şirket ortaklığına imza atmak için hazırlanır. Ancak Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar. Muhsin’in Kerem’e olan güvensizliği bu olayla birlikte aralarında büyük bir tartışmaya sebep olur. Kerem’in her şeyi bırakıp, evi terk etmesiyle işler daha da karıştıracaktır.

 AFİLİ AŞK 13 BÖLÜM İZLE

Kerem kendi ayaklarının üzerinde durayım derken kendini Özkayalı’ların evinde bulur. Ayşe, Kerem rüzgarıyla oradan oraya savrulurken Kerem’e doğru yönü gösterebilecek mi?

Sahte evliliği öğrenen Muammer’in eve beklenmedik ziyareti ise Kerem ve Ayşe’yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya bırakır. Muhlis'in olanlar karşısında ne yapacağı merak ediliyor.

Artık sizi ısıramayacaklar! Olaylı maçta kural hatası iddiası! Albert Einstein kadar zeki misin? 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!