Ada Masalı yeni bölüm hangi günler yayınlanıyor? Saat kaçta başlıyor?

Ada Masalı yeni bölümleriyle Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Burcu Özberk ile İlhan Şen’in oynadığı Ada Masalı dizisi yeni bölümleri hangi günler yayınlanıyor, saat kaçta başlıyor?

Ada Masalı dizisi her bölümü ile izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Başrollerinde Burcu Özberk ile İlhan Şen’in yer aldığı Ada Masalı dizisi 18. bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Ada Masalı yeni bölümünde Kırlangıç Adası artık Haziransızdır.

Ada Masalı Hangi Günler Yayınlanıyor?

Ada Masalı dizisi Salı akşamları yayınlanıyor. Ada Masalı 18. yeni bölümü ile 19 Ekim 2021 Salı akşamında saat 20.00’da başlıyor.

Ada Masalı 18. Bölüm Özeti

Kırlangıç Adası artık Haziransızdır…. Poyraz artık Haziransızdır… Haziran hayatında yepyeni bir sayfa açmaya karar vermiştir. Poyrazsız bir hayata dayanmaya çalışacaktır. Poyraz da onun gidişini olgunlukla karşılıyor gibidir. Haziran için en iyisi olmuştur, Poyraz da bunu kabullenecektir. Ancak kendine ve diğerlerine söylediği bu yalanı devam ettirmek hiç de o kadar kolay olmayacaktır.

Bütün bunlar olurken Sandal Ağacı Oteli’nin aldığı bir ödül, Haziran ve Poyraz’ın yollarının kesişmesine vesile olacaktır. Kırlangıç Adası’nda başlayıp büyüyen Haziran ve Poyraz aşkı şimdi de İzmir’in çok sesli, çok ışıklı, çok hareketli sokaklarına taşacaktır.

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı Yargı 11. bölüm tek parça izle! Yargı yeni bölüm izle! Libya'da Dibeybe'nin devlet başkanlığına adaylığı iptal edildi İngiltere'de 3’üncü Omicron vakası! Aşı çağrısı yapıldı Galatasaray, Yeni Malatyaspor deplasmanında da kayıp... EYT çıktı mı? EYT kimler kapsıyor? İşte Almanya ve Finlandiya modeli
Sonraki Haber