Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2022'nin birincisi Nisa Bölükbaşı hakkında çarpıcı bir gerçeği açıkladı. Ilıcalı, Nisa'nın yarışmanın başından bu yana girdiği bütün SMS oylamalarından birinci çıktığını söyledi.

This browser does not support the video element.

Survivor All Star 2022'nin aylardır süren heyecanlı yarışında ipi Nisa Bölükbaşı göğüsledi. Acun Ilıcalı, TV8'deki Survivor Ekstra bölümünde, Nisa Bölükbaşı'nın yarışmanın başından bu yana tüm SMS oylamalarında birinci geldiğini açıkladı.

Bölükbaşı'nın yarışmada büyük bir hayran kitlesi edindiğine dikkat çeken Ilıcalı, "Oy sayılarını biliyorum. Nisa Survivor başladığından beri oylamaların hepsinde birinciydi. Bütün oylamalarda, hangi oylamaya girerse, Nisa girdiği andan itibaren bütün oylamalarda birinciydi. Nisa bir kitle yaptı Survivor'da. O kitle onu sevdi. O kitle de büyük bir kitleydi. Bu kadar basit." ifadelerini kullandı.

Gülşen konserinde LGBT bayrağı açtı! İzleyiciler arasında kavga çıktı Pink Martini'den Harbiye Açıkhava'da 'Katibim'li konser İlk konserini veren Merve Boluğur'un ses performansı beğenilmedi! Sosyal medyanın diline düştü Hülya Avşar, Ayvalık sokaklarında minibüste çalan Ankara havası ile coştu Demet Akalın yazlığında Nagihan Karadere'yi misafir etti 15 yaşındaki multimilyonerin serveti dudak uçuklattı!