Acun Ilıcalı bedava dizüstü laptop bilgisayar nasıl alınır?

Acun Ilıcalı bedava dizüstü laptop bilgisayar nasıl alınır? Acun Ilıcalı tarafından Haydi Şimdi kampanyasında ihtiyacı olan öğrencilere bedava bilgisayar verilecek. Peki, Haydi Şimdi kampanyasına başvuru nasıl yapılacak? Tüm detaylar haberimizde…

Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası Türkiye’deki öğrenciler tarafından büyük bir ilgi görüyor. 20 Eylül Pazar akşamında saat 23.15'te TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası heyecanla bekleniyor.

Acun Ilıcalı tarafından 'Haydi Şimdi' sloganı altında başlatılan bilgisayar kampanyasına öğrenciler büyük ilgi gösterecek. Uzaktan eğitim konusunda öğrencilere büyük bir destek veren Acun Ilıcalı, bilgisayarsız ev kalmaması için 'Haydi Şimdi' kampanyasını destekleyecek.

HAYDİ ŞİMDİ BİLGİSAYAR KAMPANYASI NE ZAMAN?

Haydi Şimdi bilgisayar kampanyası, 20 Eylül Pazar akşamında saat 23.15'ten itibaren TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

BEDAVA LAPTOP DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR NASIL ALINIR?

"Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için pazar akşamı TV8'de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım" diyerek açıklama yapan Acun Ilıcalı, henüz katılım şartlarını açıklamadı.

Yük gemisinde 7 ceset bulundu Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva'dan anlamlı düet Ramo 17 bölüm izle 23 Ekim 2020 Felaket sürüyor! 2 kişi daha hayatını kaybetti Frontex durdurdu Yunan ölüme sürükledi Zümrüdüanka Suhandan kaç yaşında? Pelin Abay kimdir? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler