Galatasaray'da yönetime darbe

Abdurrahim Albayrak'tan kısa ve öz açıklama!

Galatasaray Mali Kongresi'nde Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimininin mali açıdan onanıp, idari olarak ibra edilmemesi spor kamuoyunda büyük yankı uyandırırken yönetimden ilk açıklamayı İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak yaptı.

Galatasaray’ın yıllık olağan mali genel kurulu, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapıldı. İki yıllık dönemin ayrı ayrı oylaması yapıldı.

Dursun Özbek'in 23 günlük yönetim döneminin ibrasının ardından Mustafa Cengiz'in başkanlığında geçen ilk dönem ve ikinci dönem için oylama yapıldı. 

Birinci oylamada ilk dönem olan 23 Ocak - 29 Mayıs dönemleri ibra edildi. 

İkinci dönemde ise mali yönden ibra edilen Cengiz ve yönetimi idari açıdan 358 oyla ibra edilmedi. 

Bu kararın ardından ilk tepki İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'tan geldi. Sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yapan Albayrak "Bunu hak etmedik" dedi. 

Galatasaray Eski Başkanları'ndan Faruk Süren takımın şampiyonluk mücadelesi verildiği bir sırada böyle bir sonucun hiç şık olmadığını söyledi. 

Kulübün bir yıl aranın ardından yeniden seçime gittiğini hatırlatan Süren "Umarım takıma olumsuz etkisi olmaz" dedi...

Nostradamus'un Türkiye kehanetinde 'Atina' detayı! Yıllarca içinde ukde kalmıştı! Şimdi ise... Nicole Kidman'ın son halini görenler tanıyamadı! Müge Anlı 26 Nisan canlı izle! Cinayetin faili... Akıl hastanesinde çekilmiş yürek burkan kareler! Funda Esenç 'halkla ilişkiler uzmanı' çıktı! Bu asker tam 7 kadın ve çocuğu katletti! İşlem öncesi müşteri üzerine yemin ediliyor! Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle!