3 Haziran hava durumu! Yarın hava nasıl olacak?

3 Haziran hava durumu! Meteoroloji’den gelen son dakika bilgilerine göre sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar İstanbul, Ankara ve İzmir’de bugün de etkisini gösterecek. 3 Haziran hava durumu nasıl olacak sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı. İşte Yarın hava nasıl olacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

3 Haziran hava durumu nasıl olacak sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı. Meteoroloji’den gelen son dakika bilgilerine göre sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar İstanbul, Ankara ve İzmir’de bugün de etkisini gösterecek. İşte Yarın hava nasıl olacak? Merak edilen detaylar haberimizde...

Yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Adana'nın kuzey ve doğusu, Hatay, Osmaniye, K. Maraş, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Malatya ve Adıyaman çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Orta Karadeniz ile Kastamonu, Sinop, Yozgat, Çankırı, Kayseri ve Sivas çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor..

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. rüzgarın ise genellikle batı ve güneybatı, Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde batı ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'da kuvvetli ve kısa süreli fırtına(40-80 km/sa) şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 19

İstanbul: Çok bulutlu, zamanla aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 19

İzmir: Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 23

Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Ünlü isme ahlaksız teklif yapıldı! Kedi mamasıyla beslenip, hiç yıkanmamış Evi olanlara piyango vurdu Sakarya'daki patlama sonrası yaşananlar Sigara Güncel Fiyat listesi! Hangi Sigara ne Kadar Oldu? En ucuz Sigara kaç TL Olacak? 'Ayrıldım' dedi böyle yakalandı! İkinci dalgayı cinsel ilişki skandalı başlattı Havai fişek fabrikasında patlama!