26 Mart ATV yayın akışı! Bugün hangi filmler var?

Bugün hangi filmler var? 26 Mart Perşembe günü ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizi, film ve yarışma programları merak edilip araştırılmaya devam ediliyor. ATV ekranlarının sevilen programlarından Bir Zamanlar Çukurova'nın kaçta başlayacağı merakla araştırılmaya devam ediliyor. İşte, 26 Mart ATV yayın akışı! Bugün hangi filmler var? Detaylar haberimizde..

Bugün hangi filmler var? ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizi,haber bülteni ve filmler merakla arama motorlarından araştırılıyor. En çok izlenen ve tercih edilen kanallardan biri olan ATV'nin güncel yayın akışını sizler için araştırdık. ATV'nin sevilen programlarından Esra Erol'danın kaçta yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. İşte, 26 Mart ATV yayın akışı! Bugün hangi filmler var? Detaylar haberimizde..

26 MART ATV YAYIN AKIŞI!

08.00 KAHVALTI REHBERİ

10.00 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

13.00 ATV GÜN ORTASI

14.00 BENİ BIRAKMA

16.20 ESRA EROL'DA

19.00 ATV ANA HABER

20.00 BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

00.20 NİHAT HATİPOĞLU İLE DOSTA DOĞRU

01.30 GEL DESE AŞK

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim İkinci dalga şoku İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? 'Trump sığınağa götürüldü' Seferler başlıyor Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?