23 Nisan AVM'ler açık mı? AVM'ler için yeni karar yolda!

23 Nisan AVM'ler açık mı? 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Cuma gününe denk geliyor. Hafta sonu sokğa çıkma yasağı ile birlikte 3 günlük yeni bir kapanma da gündemde. Vaka sayılarında beklenen düşüş sağlanamazken AVM'lerin de 23 Nisan'da kapatılması gündemde.

Koronavirüs vaka sayılarında beklenen düşüş sağlanamazken son olarak 61 bin barajını da geçti. Sert tedbirlerin hayata geçirilmesi konusunda ise seçenekler masada. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha önce söylediği gerekirse daha sert tedbirlerin alınabileceği uyarısı sonrası gözler bu hafta sonunda.

23 NİSAN AVM'LER AÇIK MI?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın Cuma gününe denk gelmesi sonrası bu hafta 3 günlük bir yasak gündeme gelebilir.

Hürriyet’ten Erdinç Çelikkan’ın haberine göre bu hafta sonu sokağa çıkma yasağına ek olarak resmi tatil olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da yasak uygulanabilir. Bilim Kurulu’nun tavsiyesi üzerine İçişleri Bakanlığı genelgesiyle bu yönde bir kararın alınabileceği konuşuluyor.

Öte yandan hafta başında yapılacak kabine toplantısında daha sert tedbirlerin alınması seçeneği de masaya konacak.

AVM’lerin kapatılmasına yönelik yeni kararların alınabileceği kulislerde konuşulan seçenekler arasında.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit MasterChef Yunus kimdir? Yunus Karaca kaç yaşında, nereli, evli mi? Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan gençlere hediye: “Genç Ne Sever” Köpeklerin saldırısına uğrayan minik Asaf hayatını kaybetti Müjdat Gezen, Cüneyt Arkın'ın cenazesinde yaşanan izdiham nedeniyle fenalık geçirdi Dövülerek 3’üncü kat penceresinden atılan kuaför Gökhan öldü
Sonraki Haber