22 Ekim FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var?

22 Ekim FOX TV yayın akışı! Sıcak havalar ve tatilin son günleri olması nedeniyle evde geçirilen vakitte artış gözleniyor. Bugün hangi diziler var? sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte 22 Ekim FOX TV yayın akışının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

22 Ekim FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var? sorusunun cevabı merak ediliyor. Gün içinde büyük kanalların yayın akışları merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte 22 Ekim FOX TV yayın akışının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

08:00

Çalar Saat 

10:45

Yasak Elma

13:00

Şevkat Yerimdar

14:00

Temizlik Benim İşim

16:00

Yaparsın Aşkım

19.00

FOX Ana Haber Canlı

20:00

Kadın

 FOX TV HAKKINDA

24 Şubat 2007 tarihinde News Corporation şirketinin sahibi Rupert Murdoch tarafından kurulan Fox TV, Türkiye’de de yayın yapmakta olan bir televizyon kanalıdır.

İhlas Holding’in yayın kuruluşlarından biri olan TGRT’nin yayın ve isim haklarını devretmesi ile yayıncılık hayatına başlayan kanalık dili Türkçe’dir. 2013 yılı itibariyle ‘’Ailemizin Ekran’’ sloganı ile hedef kitlesine seslenen Fox Tv’nin genel merkezi Zeytinburnu’da yer almaktadır.

Tüm türkiye’de normal anten üzerinden izlenebilmekte olan kanalın kardeş kanalları Fox Life, Fox Crime ve Fox Sports gibi uzantılara sahiptir.

Teledünya üzerinde 29. Kanal tarafından gösterilmekte olan Fox’un 16:9 resim formatı ile yayınlanmakta olduğu bilinmektedir. Kanalın eski adı TGRT’dir.

Ünlülerin yaşlarını doğru tahmin edebilecek misin? Boeing 737 ile aşk yaşayan kadın evlenmek istiyor! Neden bu kadar mutsuzsun? 22 Ekim 2019 bugün hangi maçlar var? 22 Ekim bugün hangi diziler var? Karnındaki kramp için doktora gitti hayatı değişti 22 Ekim FOX TV yayın akışı! Cep telefonunda büyük tehlike! Yaşını duyan inanamıyor!