2022 yılı için büyük kehanet! Astrologlar 2022 yılındaki 22 sayısına dikkat diyor!

2022 yılı için büyük kehaneti numerologlar ve Astrologlar paylaştı. 2020 yılı ile gelen büyük pandemi krizi ve sonrası gelen 2021 aşılama yılı insanların hayatlarında büyük bir devrime sebep oldu. Sosyal ilişkilerin zayıfladığı, iş hayatlarında yaşanan kritik düşüşler önceden bilinmişti. Peki 2022 yılın için Astrologlar ne diyor? 22 sayısı neden önemli?

Numerologlar ve Astrologlar 2022 yılı için beklentilerini ve olası değişimleri açıkladı. Pandemi krizi ve akabinde aşılamanın gelmesiyle geçen 2 yıl insanların hayatlarında büyük krize ve düşüşe neden oldu. Sarsıcı geçen bu yılları önceden tahin eden astrologlar, 2022 yılı için tahminlerini ve beklenen değişimleri açıkladı.

Geçtiğimiz 2020 ve 2021 yılında yaşadığımız büüyk kriz sonrası astrologlar 2022 yılında geçmiş yaşantılarımıza geri döneceğimizi söylüyor. Pandemi ile beraber gelen değişimi iyi okuyan, geçen süreden dersler çıkaranların 2022 yılında çok karlı olacak.

Numerolog Josh Siegel, 2022 yılındaki 22 sayısının numerolojide yenilikler inşa etmekle ilişkili olduğunu söyledi. Yani 2022 yılında tamamen pandemi öncesindeki yaşantılarımıza döneceğimizi ve bu süreçte hayatlarımızı yeniden yapılandıracağımızı söylemek mümkün. Elbette geçtiğimiz bu iki yıldan aldığımız dersler, yaptığımız gözlemler yanımıza kar kalacak ve bazı şeyleri unutmadan, birlik bilinciyle hareket edeceğiz.

Numerolojiye göre 22 sayısının bir diğer teması ise denge! Özellikle iş ilişkilerinde ve ikili ilişkilerde dengeyi sağlamak için ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. 22 sayısının enerjisi iş alanında da gücü beraberinde getiriyor. Eğer çalışkan biriyseniz, sorumluluklardan kaçmıyor ve yeni adımlar atmayı, bir şeyler denemeyi seviyorsanız 2022 sizi bu anlamda destekleyici bir enerjiyle kuşatabilir. Başladığınız işler kısa sürede ummadığınız başarılar getirebilir ve kısa sürede büyüme gösterebilir.

Riot, Valorant oyun içi sesli sohbetleri dinleyecek! Ünlü oyuncu çekirdek yediği için kız arkadaşından dayak yedi! Polisi arayıp yardım istedi! İtalya Serie A ekibi Hellas Verona, Metin Çetin'i yeni sezon hazırlıklarına çağırdı İsmail Demir 'tarihi adım' diyerek duyurdu! Milli denizaltı projesi STM500 ile ilgili yeni gelişme Uzman isim Kurban Bayramı öncesi "Sakın bunu yapmayın" diyerek uyardı: Ölümcül riskleri var Bakan Çavuşoğlu Türkiye-Azerbaycan-Kazakistan zirvesine katılacak
Sonraki Haber