200 bin kişi karantinaya alındı!

Koranavirüs kabusu nedeniyle dünyadan korkutan haberler gelmeye devam ediyor. Son haber virüsün Avrupa'da en çok etkilediği ülkeler arasında olan İspanya'dan geldi. Ülkede ikinci dalga paniği yaşanırken, 200 binden fazla kişi karantinaya alındı. Dünya Sağlık Örgütü'nün salgına ilişkin yaptığı son açıklama ise kafaları iyice karıştırdı. İşte son 24 saatte korona pandemisinde yaşananlar....

İlk kez Çin'in Wuhan kentinde görülen koronavirüs kabusu bitmek bilmiyor. Henüz pandeminin ilk dalgası bile tam olarak kontrol altına alınamamışken, ikinci dalga salgını yendiğini zanneden ülkeleri bir bir vurmaya başladı. Son haber Avrupa'dan geldi.

Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?