12 milyon kişiye büyük kolaylık!

Vatandaşların tüm sağlık bilgilerini tek bir uygulamada toplayan ve 12 milyon kullanıcının eriştiği e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi'nde birçok yenilik olacak.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şunları söyledi:

"Kullanıcılara ait tahlil sonuçları çıktığında, randevu saatleri yaklaştığında, kişiye sağlığıyla ilgili öneri verilmesi gerektiğinde cep telefonlarına anlık bildirimler gönderilecek. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili bilgilendirme ve uyarıların yanında yapay zeka temelli beslenme uygulaması da e-Nabız'a gelecek yenilikler arasında yer alacak.

202 BİN KİŞİ BAĞIŞ YAPTI

12 milyon 362 bin 65 kişinin profil oluşturduğu e-Nabız üzerinden 202 bin 215 kişi organ bağışı bildirimi yaptı. Bu bildirimler sonucu 3 milyon 134 bin 544 organ bağışlandı. Ayrıca sistem üzerinden 53 bin 311 kan bağış işlemi gerçekleşti"

Tuba Ünsal'dan üstsüz fotoğraf! Kışın park, yazın da göle dönüşüyor! Tokatçı'nın güzeli Emine'ye bir de şimdi bakın! Hastaneden çıktı, bu paylaşımı yaptı 19 Şubat Şok Market aktüel kataloğu! Fırsatları 20 Şubat A101 aktüel kataloğu! Bugün A 101... Sosyal medya bu sahneyi konuşuyor! Son dakika deprem fırtınası açıklaması! 'Filozof Atakan'a sosyal medyadan gelen tepkiler