11 Eylül The Taste Türkiye canlı izle! Kim elendi?

11 Eylül The Taste Türkiye canlı izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı The Taste Türkiye, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda Hazer Amani'nin katıldığı programda, yarışmaya kimin veda edeceği merak ediliyor. İşte 11 Eylül The Taste Türkiye canlı izle! Kim elendi? Sorularının cevaplarını haberimizden öğrenebilirsiniz...

11 Eylül The Taste Türkiye canlı izle! Yeni sezonda Hazer Amani'nin katıldığı programda, yarışmaya kimin veda edeceği merak ediliyor. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı The Taste Türkiye, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte 11 Eylül The Taste Türkiye canlı izle! Kim elendi? Sorularının cevaplarını haberimizden öğrenebilirsiniz...

Ünlü şefler Hazer Amani ve Esen Hünal “The Taste Türkiye” kadrosuna dahil oldular!

 Provizyon Medya’nın yapımcılığını ve Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunu üstlendiği “The Taste Türkiye” yarışmasının 2. sezonu için geri sayım devam ediyor.

THE TASTE TÜRKİYE CANLI İZLE

 Türkiye’nin önde gelen şeflerinin jüri koltuğunda oturduğu ve 12 yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği “The Taste Türkiye”nin ilk sezonu büyük ilgiyle izlenmişti. Hazırlıkları son hız devam eden yarışmanın 2. sezonunda ise Ali Ronay ve Rafet İnce’ye jüri koltuğunda ünlü şef Esen Hünal eşlik edecek.

 Hazer Amani “The Taste Türkiye”de lezzet yarışına yön verecek!

En yaratıcı şef ödüllü Hazer Amani’nin moderatörlüğünü üstleneceği ve lezzet yarışına yön vereceği “The Taste Türkiye”nin 2. sezonunda da mutfakta şefler yaratıcılıklarını yarıştırırken, 2. etapta Amani de yarışmacılara mentor şef olarak destek verecek.

 Programda yarışmacılar, 12 hafta boyunca Siemens’in yenilikçi ve teknolojik ankastre ürünleri ile hazırlayacakları lezzetli yemekleri Ali Ronay, Esen Hünal, Rafet İnce ve Hazer Amani’ye beğendirmeye çalışarak, kıyasıya yarışacaklar.

Emir Aksüt kimdir? Sibel Can'ın oğlunun sevgilisi Olaylı maçta kural hatası iddiası! Michael Jackson'ın büyük hilesi ortaya çıktı! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!