11 Eylül Fox Ana Haber canlı izle!

11 Eylül Fox Ana Haber canlı izle! Hafta ortasında Gülbin Tosun'un sunumuyla ekranlara gelecek bülten, saat 19:00'da izleyicilerin karşısına çıkacak. Gün içinde yaşanan gelişmeler ve liderlerin verdiği demeçler, bültenin içerisinde yer alıyor. Programı izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte 11 Eylül Fox Ana Haber canlı izlemek için merak edilen detaylar haberimizde...

11 Eylül Fox Ana Haber canlı izle! Gün içinde yaşanan gelişmeler, Gülbin Tosun'un sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Fox TV ekranlarında merakla takip edilen bülten, reyting sıralamasında dizilere kafa tutmayı başarıyor. Programı izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte 11 Eylül Fox Ana Haber canlı izlemek için merak edilen detaylar haberimizde...

GÜLBİN TOSUN

Gülbin Tosun, 10 Kasım 1978 tarihinde istanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. London School of Business Studies Marketing bölümünde okudu. Dünyaca ünlü Reuters Haber Ajansında stajını yaptı.

11 EYLÜL FOX ANA HABER İZLE

Üniversitede okuduğu ilk yıllarda TRT‘de önemli isimlerden diksiyon dersi aldı.

1995 yılında Gülbin Tosun, Türkiye’nin ilk haber kanalı, Kanal E‘de muhabirlik ve haber spikerliği görevine başladı. 1999 yılında ise, ShowTv‘de Reha Muhtar ekibinde gece haberleri programını hazırlayıp sunmaya başladı.

Tuncay Özkan ve Fatih Altaylı‘nın teklifi ile Kanal D televizyonunda spikerlik, sunuculuk görevini üstlendi.

2001 yılında ise eğitimine devam etmek üzere Londra‘da yaşamaya başladı. Londra Türk Radyosunda, haber bültenleri hazırlayıp sunan, Tosun, Reuters haber ajansınun, 2003 yılında London School of Business Studies’den mezun oldu.

2006 yılında SKYTurk televizyonunda “Gülbin Tosun ile Sabah Haberleri” programını yapan, Tosun, aynı zamanda çeşitli büyük kurumların ödül törenlerinde sunuculuk yapmaktadır.”

Gülbin Tosun, 1 Ocak 2010 tarihinden beri “Fox Tv Hafta Sonu Ana Haber Bülteni”ni sunuyor.

Çalıştığı Televizyon kanalları :

2010 yılından beri “Fox Tv Hafta Sonu Ana Haber Bülteni”ni sunuyor.
2006 yılında SKY Turk kanalında “Gülbin Tosun ile Sabah Haberleri” programını sundu.
2001 yılında Londra Türk Radyosunda, Haber bültenleri hazırlayıp sundu.
2000 yılında Kanal D kanalında sunuculuk ve spikerlik yaptı.
1999 yılında Show Tv’de “Gece Haberleri” programını hazırlayıp sundu.
1995 yılında Kanal E kanalında muhabirlik ve haber spikerliği yaptı.

Bu toplumda evin reisi kadınlar! Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Bu mankenlerden hangisi daha yaşlı? 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!