Popüler Haberler

American Ultra filminin konusu nedir? American Ultra oyuncuları kimlerdir?

11 Şubat Perşembe günü Star TV yayın akışında yer alan American Ultra filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aksiyon türündeki film American Ultra hangi kanalda, American Ultra oyuncuları kimlerdir detaylı bilgi haberimizde.

11 Şubat Perşembe günü Star TV yayın akışında yer alan American Ultra adlı aksiyon filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. American Ultra 2015 yılında vizyona girmiştir. American Ultra adlı aksiyon, komedi filminin başarılı oyuncuları ve hikayesi ile seyircileri ekranın başına kilitleyecek. Peki, American Ultra filminin konusu nedir, American Ultra oyuncuları kimlerdir?

American Ultra Filminin Konusu Nedir?

Mike ile sevgilisi Phoebe küçük bir kasabada son derece sakin bir hayat sürmektedir. Ancak sıkıcı buldukları hayatları olağanüstü bir macerayla şenlenmek üzeredir. Mike yakın zamanda sevgilisine evlilik teklifi etmeyi düşünürken, Mike'ı tanıyan kimsenin bilmediği bir sır her şeyi altüst etmek üzeredir.

American Ultra filminin konusu nedir? American Ultra oyuncuları kimlerdir?

Mike, esasında hükümet için çalışan bir gizli ajandır ve üstleri tarafından güvenilirliğine gölge düştüğü gerekçesiyle aranmaktadır. Mike, çalıştığı birim tarafından etkisiz hale getirilmeye çalışılırken Phoebe'yi de yanına alıp peşindekilerden kaçmak için yollara düşer ve tüm becerilerini sergilemek zorunda kalacağı zorlu bir deneyime adım atmış olur.

American Ultra Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Yönetmen: Nima Nourizadeh

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Topher Grace

Tür: Aksiyon, Komedi

Yapım Yılı: 2015 / A.B.D. & İsviçre