Magazin

Ameliyat olan Yıldız Tilbe'nin son sağlık durumu hakkında açıklama geldi

Pandemi günlerinde aşı karşıtlığı söylemleriyle sık sık gündem olan, daha sonra da fikir değiştirerek koronavirüs aşısı olan 55 yaşındaki şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün apar topar ameliyata alınmıştı. Hayranları tarafından sağlık durumu merak edilen usta sanatçı ile ilgili beklenen haber geldi.

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunumuyla ekrana gelen 'Benzemez Kimse Bize' adlı programa konuk olduktan sonraki gün sabah saatlerinde Ulus'ta bulunan özel bir hastaneye yatan Tilbe, bir operasyon geçirmişti. Sevenlerini korkutan Yıldız Tilbe'den haber geldi. Taburcu olduğu öğrenilen şarkıcı, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.


TABURCU OLDU

Tilbe'nin, pazartesi günü sabah saatlerinde Ulus'taki özel bir hastanede ameliyat olduğu öğrenilmişti. Tilbe'nin menajeri Haluk Şentürk yaptığı açıklamada, kadınsal bir rahatsızlık nedeniyle ünlü şarkıcının operasyon geçirdiğini söyledi.

 

"TURP GİBİYİM"


Tilbe, sevenlerine 'iyiyim' mesajı vermeyi ihmal etmedi. Ünlü şarkıcı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Hepinize çok teşekkür ederim. Turp gibiyim Allah'a şükür" ifadelerini kullandı.

DİVA'NIN YENİ PROGRAMININ İLK KONUĞU OLMUŞTU

Yıldız Tilbe, Star Tv'de yayın hayatına başlayan, pazar akşamı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunduğu 'Benzemez Kimse Bize' adlı programa konuk olmuştu. Tilbe, programdan bir gün sonra da ameliyat masasına yattı.