Popüler Haberler

Amcaya bayram mesajları 2021! Amcaya ramazan bayramı tebrik mesajı

Amcaya bayram mesajları! Ramazan Bayramında amcaya hem sevgimizi hem de onu unutmadığımızı göstermek için gönderilecek duygusal bir bayram mesajı oldukça önemlidir. Amcaya en duygusal ramazan bayramı tebrik mesajı…

Ramazan Bayramı ile amcaya bayram mesajları yeniden gündem oldu. Ramazan Bayramının ilk günü sabahı ile birlikte amcaya gönderilecek en duygusal bayram mesajlarını sizler için hazırladık. Sizde bu mübarek Ramazan Bayramında amcanıza bayram kutlama tebrik mesajı göndererek onun kalbini tekrardan kazanmayı ihmal etmeyin.

AMCAYA RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbin nur, hanen huzur dolsun, amcacığım bayramın mübarek olsun.

Birlikte olmasak da seni hep düşünüyor, özlüyoruz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle Bayramın kutlu olsun amcam.

Rabbim sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bol kahkahalı bir bayram geçirmeyi nasip etsin. Bayramını en içten dileklerimle kutlarım amcam.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlar niyettir. Yaptığınız ibadetler ve dualarınız kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun. Bayramın mübarek olsun.

Bayramlar vardır birlikte güzel güzel geçen, bayramlar vardır değer verdiğin insanın her zaman yanında olduğunu bildiğin, bayramlar vardır içinde bu mesajı okuyan değerli amcamın olduğu. Bayramın mübarek olsun amcacığım.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul, Bayramın mübarek olsun amcam.

Yüce Mevla’m yaşadığım tüm olumsuzlukları unuttursun, geleceğin hep mutluluk ve neşe içinde geçsin. Yakışıklı amcamın bayramı kutlu olsun.

Haklı ya da haksız aramak yerine birbirimize sarılmak için bahaneler bulalım, yeter artık bu kadar küskünlük artık hep bir arada olalım. Bayramın kutlu olsun amca.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar canım amcam.

Bu bayram gününde dilediğin ve istediğin her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle Bayramın mübarek olsun Amca Bey.

Cebinde çok harçlık parası olsun, yeğenlerin elini öpünce onları göresin, hazırlandık seni bekliyoruz çabuk gelesin.

Rabbim bu bayramı hayırlı işlerin başlangıcı eylesin, her günün bayram tadında geçsin. Canım amcam bayramın mübarek olsun.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Neşeli mutlu bir bayram geçirmen dileğiyle bayramın kutlu olsun amcam.

Yorumlar