Magazin |

Altan Gördüm 'Çolak Ağa' karakteriyle Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna katıldı

Perşembe akşamları atv ekranlarında izleyiciyle buluşan, İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek'in başrolünü paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna flaş bir transfer gerçekleşti. Oyunculuğuyla büyük bir beğenş toplayan 63 yaşındaki Altan Gördüm, diziye 'Çolak Ağa' karakteriyle dahil oldu. 20 Ocak Perşembe günü yayınlanacak olan dizide Altan Gördüm'ün yer aldığı 120. bölüm tanıtımı yayınladı.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin dördüncü sezonunda sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Usta oyuncu Altan Gördüm diziye dengeleri değiştirecek sıra dışı bir karakterle dâhil olacak.

Altan Gördüm’ün hayat vereceği Haşmet Çolak, nam-ı diğer Çolak Ağa Çukurova’da taş üstüne taş bırakmayacak.

ÇUKUROVA’NIN GERÇEK SAHİBİ GELİYOR

Hasımlarını vurduğu için 20 yıl hapis yatan Çolak Ağa, özgürlüğüne kavuştuktan sonra yaşadıklarının hesabını sormak için Çukurova’ya dönecek! Çolak Ağa’nın hapisten çıkışı sadece Yamanlar için değil, tüm Çukurova için büyük bir tehdit oluşturacak. Gelişi coşkuyla karşılanan Çolak Ağa, Çukurova’nın gerçek sahibinin kim olduğunu cümle âleme göstermeye kararlı.

Çolak Ağa’nın gelişi Çukurova’nın hassas dengelerini alt üst edecek. Bu iddialı karakterin hikâyeye dâhil olması en çok da Hakan ve Züleyha’yı etkileyecek.

Yayın Tarihi : 20 Ocak 2022 / Perşembe
Yayın Saati : 20.00

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Hakan Gümüşoğlu), Furkan Palalı (Fikret
Fekeli), Hilal Altınbilek (Züleyha), Hülya Darcan (Lütfiye), Bülent Polat (Gaffur), İlayda Çevik (Betül) Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Şahin Vural (Raşit) ve ve Erkan Bektaş (Abdulkadir Keskin).

Sitene Ekle