Dizi |

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Fahriye Evcen Krizi Çıktı! Emre Konuk İknaya Çalışıyor!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun rolüyle dikkat çeken oyuncu Fahriye Evcen'in diziden ayrılacağı konuşuluyor. Sezon sonu anlaşmasnın biteceği bilinen Evcen'in ayrılık kararı sonrası dizinin yapımcısı Emre Konuk tarafından ikna edilmeye çalışıldığı söyleniyor. Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Fahriye Evcen Krizi Çıktı! Emre Konuk İknaya Çalışıyor!

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde kriz çıktı. Akça Hatun rolüyle rol alan oyuncu Fahriye Evcen'in diziden ayrılacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Fahriye Evcen Krizi Çıktı! Emre Konuk İknaya Çalışıyor!

Fahriye Evcen'in ayrılık iddiası sonrası Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde kriz çıktığı iddia edildi. Dizinin yapımcısı Emre Konuk'un Evcen'i ikna etmeye çalıştığı söyleniyor.

FAHRİYE EVCEN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi reyting rekorları kırmaya devam ederken oyuncu kadrosu da bir bir eksiliyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Emre Konuk'un Fahriye Evcen'i bir sezon daha oynamak için ikna etmeye çalışitığı ancak Evcen'in kesin kararını vermediği iddia edildi.