Medya |

Alparslan Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı! Gelecek hafta neler olacak?

TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı için bekleyiş sürüyor. Barış Arduç ve ekibinin başrol oynadığı Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Alparslan Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Alparslan Büyük Selçuklu son bölümünde; Kekavmenos’u tuzağa çekmek için Akça’yı kalede tutan Alparslan, saraydaki saldırıya yetişmek için Rey’e gitmiş geri döndüğünde ise Yınal’ın askeri olan Haris’in Akça’yı kaçırdığını öğrenmişti.

Alparslan Büyük Selçuklu 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimzideki yerini alacaktır.

Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Alparslan: Büyük  Selçuklu 12. bölüm bugün mü? Alparslan: Büyük Selçuklu 12. bölüm  fragmanı... - Fotomaç

Alparslan büyük Selçuklu son bölümde neler oldu?

Haris’in peşine düşen Alparslan, Akça’nın kaçırılmasının ardında kimlerin olduğunu çözmeye çalışır. Yınal mı? Bozan mı? Vaspurakan’a vali olarak atanan Diyojen, Akça’yı Alparslan’dan evvel ele geçirmek üzere büyük bir oyun kurar. Tuğrul Bey, büyüyen karmati tehlikesine karşı tedbirleri arttırır.

Alparslan Akça’yı kaçıranın Emir Bozan olduğunu öğrenebilecek mi? Akça’yı bir Bizans casusu olarak bilen Bozan, ona karşılık Kekavmenos’tan ne isteyecek? Kekavmenos Akça için kimlerle nasıl bir pazarlığa girecek? Kekavmenos’u öldürmekte kararlı olan Akça, hiç hesap etmediği bu durumdan nasıl kurtulacak?