Magazin |

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş 21 gündür yoğun bakımda!

Ünlü şarkıcı Alişan, sağlık durumu ciddiyetini koruyan kardeşi Selçuk Tektaş için dua istedi. Hastane önündeki bekleyişini sürdüren ünlü şarkıcı, "Arkadaşlar bizi mazur görün, sizden tek isteğimiz dua etmeniz" şeklinde konuştu

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; 21 gün önce koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen Selçuk Tektaş’ın durumu ciddiyetini koruyor. Alişan, kardeşiyle ilgili müjdeli bir haber alabilmek için hastanenin önünden ayrılmıyor.

"BİZİ MAZUR GÖRÜN"

Önceki gece de eşi ve arkadaşları ile birlikte hastanede objektiflere yansıyan Alişan, basın mensuplarına röportaj ve görüntü vermek istemedi. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı, konuyla ilgili, "Arkadaşlar bizi mazur görün, sizden tek isteğimiz dua etmeniz" ifadelerini kullandı.

BUSE VAROL: MUCİZELERE TANIKLIK EDECEĞİMİZ BİR HAFTA OLSUN

Hastanedeki bekleyiş devam ederken, Tektaş'ın yengesi Buse Varol'dan dün yeni bir paylaşım gelmişti. Varol, yayınladığı gönderiye, "Bir pazartesi daha… Mucizelere tanıklık edeceğimiz bir hafta olur inşallah" notunu düşmüştü.

YAŞAR İPEK: GÜZEL BİRKAÇ HABER VAR

Müzisyen Yaşar İpek, 12 gün önce Alişan ve koronavirüs tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş'ı ziyaret etmişti. İpek, durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alınan Tektaş hakkında Alişan'dan bilgi aldığını söylemişti.

Ünlü şarkıcı, Selçuk Tektaş'ın bazı reaksiyonlar gösterdiğini belirtmişti. İpek, "Çok şükür haberler güzel. Doktorların dört gözle bekledikleri bazı reaksiyonlar var ve Selçuk bunları gerçekleştirmiş. Bu durum tedavinin gelişimi açısından çok önemli, o yüzden hepimiz dua edelim" demişti.