Magazin |

Alişan, vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın doğum gününde yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı

45 yaşındaki şarkıcı ve sunucu Alişan sosyal medya hesabından, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında koronavirüs nedeniyle kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş'ın doğum gününü kutladı. Kardeşinin ölümünün ardından zor günler geçiren Alişan'ın, 12 Mayıs 1980 doğumlu olan ve 41 yaşında hayata veda eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın doğum gününde paylaştığı mesaj yürekleri sızlattı. İşte Alişan'ın duygulandıran o paylaşımı...

Geçtiğimiz yıl 21 Temmuz tarihinde 41 yaşındaki iki çocuk babası kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'ın vefatıyla yıkılan Alişan, 2,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybederek aramızdan ayrılan Selçuk Tektaş'ın 42. doğum gününde bir paylaşımda bulunan Alişan 'Gelmeseydi keşke hiç 12 Mayıs…' ifadelerini kullandı.

Kardeşi Selçuk Tektaş ile çocukluk yıllarına ait bir fotoğraf karesini yayınlayan Alişan altına şu notu düştü:

''Benim canımın yarısısın, can parçamsın sen..Gelmesydi keşke hiç 12 Mayıs…Sen yoksun ama biz hep sen varmışsın gibi yaşayacağız ve herşey sen varmışssın gibi devam edecek..Emanetlerin ben nefes aldığım sürece benimle..Abi deyişini,sesini varlığını çok özledim..Bugün senin doğum günün ama sen yoksun..Ne diyebilirim ki ….12 Mayıs bizim için artık karanlık..Beni hç üzmedin,beni hep gururlandırdın Allah senden razı olsun…Eliz’le Burak’ın biricik amcası canım Selçuk’um seni çok seviyorum..''


 

Acılı eş Merve Tektaş ise eşini doğum gününde bu sözlerle andı:


''Seni, sen giderken gelen yağmurlara emanet ettim
O çok sevdiğin kır çiçeklerine, vazgeçerek sonbahardan
Seni taze ilk baharlara emanet ettim.
Seni çıkmaz sokaklardan uzun yollara
Karanlıktan, aydınlığa emanet ettim
Derinlerden bulutlara, siyahlardan beyazlara emanet ettim.
Tüm yazgıları silip ellerimle, seni başka bir kadere emanet ettim
Seni kendimden sakınıp, bir başka kalbe emanet ettim Seni bir felaketten esirgeyip, bir umuda emanet ettim''Alişan'ın eşi Buse Varol şu paylaşımı yaptı:

"Çocuklarımın sevgi dolu, merhametli, güzel kalpli amcası... Cennette olduğuna eminim. Burak ve Eliz'in seni tanıyarak büyümesini çok isterdim. Eliz her gün senin fotoğraflarını öperek 'ammo' diyor. Keşke bir kerecik bile duyabilseydin. Bugün doğum günün. İyi ki bu dünyaya gelmişsin, geçmişsin bu dünyadan. Seni iyi ki tanıdım . Sen herkesten çok farklıydın. Kalbimde öyle kalacaksın..."