Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi ile birlikte Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medyada insanlığından çıkan, nefretle beslenen bazı şahıslar Cumhurbaşkanının virüse yakalanmasına, kendilerine yakışan şekilde terbiyesiz yorumlarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüs olduğunu duyurdu: Sosyal medyadan nefret kustular 
 
 
 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, koronavirüse yakalandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

ALÇAKLIK: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN 'ÖLMESİNİ' DİLEDİLER

"Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız koronavirüs testimizin sonucu pozitif çıktı." diyen Erdoğan, şunları söyledi: "Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüse yakalandığını duyurmasının ardından dünya genelinde çok sayıda siyasi isimden samimi geçmiş olsun mesajları yağdı.

Fakat her zaman olduğu gibi nefret etmekten hoşlanan ve nefret edilmeyi isteyen bir kitle, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediklerini ima eden mesajlar attılar.

NEFRET ETMEYİ DE EDİLMEYİ DE SEVEN BİR KİTLE VAR

Bununla birlikte Erdoğan'ın resmi Twitter hesabından duyurduğu mesajın altına birçok kullanıcı nefret mesajları yağdırdı.

İşte o yorumlardan bazıları:

Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler!

 Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler! - Resim : 2Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler! - Resim : 3Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler! - Resim : 4Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler! - Resim : 5Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler! - Resim : 6

Alçaklık: Covid-19 olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ölmesini' dilediler! ile ilgili etiketler Erdoğan Korona covid nefret ölmesini helva