Magazin |

Alay konusu oldu! Ajda Pekkan filtreli fotoğraflarıyla sosyal medyanın diline düştü

Türk pop müziğinin Süperstar'ı Ajda Pekkan filtreyi abarttı. Yaptırdığı estetik operasyonlarla her daim adından söz ettiren 76 yaşındaki ünlü şarkıcı fotoğraflarına photoshop uygulayınca 20'li yaşlarına geri döndü. Pekkan'ın çekilen son fotoğraf kareleri sosyal medyadanın diline düştü. Ünlü sanatçının son hali sosyal medyada gündem olurken takipçileri tarafından yorum yağmuruna tuttuldu.

Ajda Pekkan'ın son fotoğraf kareleri görenleri şaşkına çevirdi. Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Pekkan'ın photoshop yaptığı fotoğraf kareleri sosyal medyanın diline düştü.

Geçtiğimiz haftalarda 76'ncı yaşını kutlayan Süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam İstanbul'daki bir mekanda sahne aldı. Yaptırdığı estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen, ilerleyen yaşına rağmen sahne performansı ve görünümüyle yarı yaşındakilere taş çıkaran ünlü şarkıcı Pekkan'ın sahne sonrası sosyal medyadan paylaşılan fotoğraf kareleri çok konuşuldu.

 

20'Lİ YAŞLARINA DÖNDÜ

Fotoğraflarında filtre ve photoshopu fazla kaçıran Pekkan'ı görenler gözlerine inanamadı. 20'li yaşlarına dönen usta şarkıcı sosyal medyada alay konusu oldu. Pekkan'ın son halini görenler Balmumu heykeline benzetti.

Sağlıklı beslendiğini ve her gün spor yaptığını söyleyen Pekkan, formunun ve güzelliğinin sırrını bunlara borçlu olduğunu söylüyor.

İşte Ajda Pekkan'ın çok konuşulan o fotoğraf kareleri...