Ekonomi |

Akbank'tan 7500 liraya kadar faizsiz kredi imkanı! İşte %0 masrafsız kredi başvuru şartları

Ramazan Bayramı öncesinde Akbank’tan faizsiz kredi müjdesi geldi. Maddi anlamda zor durumda olanlar ve nakde sıkışanlar için oldukça büyük bir kampanyanın altına imza atan Akbank, %0 faizle 7500 liraya kadar hoş geldin kredisi veriyor. Peki, Akbank 7500 TL faizsiz kredi son tarih ne zaman bitiyor?

Akbank 7500 TL faizsiz kredi alma şartları maddi anlamda zor durumda olanlar tarafından yakından takip ediliyor. Sadece mobil bankacılık üzerinden Akbanklı olanlara verilen %0 faizli kredi fırsatı şartları ve kampanya koşulları oldukça merak ediliyor.

7500 TL Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın faizsiz 7500 lira hoş geldin kredisi imkanından yararlanmak için başvurular Akbank mobil servisi üzerinden gerçekleştiriliyor. Sıfır faizli kredi kampanyasından Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabiliyor.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden gerçekleşecek olan müşteri edinimlerinde geçerli olup Akbank Mobil ve İnternet Şube üzerinden tamamlanacak başvurular için geçerli olup şubelerden bu başvurular yapılamıyor.

7500 TL Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu Kampanya Koşulları

• Kredi başvurusu "Akbanklı Ol" süreci sırasında ya da süreç tamamlandıktan sonra Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.

• Kampanyaya katılanlar, Akbanklı olduktan sonraki takip eden 5 gün içinde %0 faizli krediye başvurabilir.

• Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan Akbanklılar, belge işlemlerini tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonraki takip eden 5 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilir.

• Söz konusu kredi talepleri bankamız tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır. Onaylanan kredi, Akbank Mobil veya İnternet Şube üzerinden kullanılabilir.

• Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 7.500 TL, maksimum vade ise 12 aydır. Kampanya kapsamında alınacak olan masraf yalnızca kredi tahsis ücreti olup kredi tutarının %0,5’i + BSMV’dir.

• Kampanyadan yalnızca gerçek kişi, bireysel müşteriler faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü ise ihtiyaç kredisidir.

Her yeni Akbanklı kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir.

Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Bankamızın kredi koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğunu belirtmek isteriz.