Akaryakıta hem indirim, hem de zam: Benzinin fiyatı düştü, motorinin arttı! İşte 18 Ağustos güncel benzin ve motorin rakamları...

Bu gece yarısı itibariyle, benzinin litre fiyatına 83 kuruşluk indirim, motorine ise 76 kuruşluk zam geldi. Gelen indirim ile birlikte benzinin litre fiyatı ise İstanbul’da 20,33 TL, gelen zam ile birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul’da 23,94 TL, oldu.

Döviz kurlarındaki dalgalanma ve brent petrol fiyatları nedeniyle akaryakıt ücretlerindeki değişim sürüyor.

Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere motorin grubunda 1,26 TL'lik fiyat artışı yapılmıştı. Yapılan son açıklamayla birlikte motorindeki fiyat artışı geri çekildi.

Bu kararın ardından yine motorin grubuna 79 kuruşluk zam yapılacağı duyuruldu. Daha sonra ise 79 kuruşluk zam da geri alındı.

MOTORİNE 76 KURUŞ ZAM GELDİ

Ancak bu gece yarısından itibaren motorin grubuna 76 kuruşluk bir zam yapıldı.

GÜNCEL MOTORİN FİYATLARI

Gelen zam ile birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul’da 23,94 TL’ye, Ankara’da 24,05 TL’ye, İzmir’de 24,07 TL’ye yükseldi.

BENZİNE 83 KURUŞ İNDİRİM YAPILDI

Öte yandan Benzin fiyatlarında ise 12 Ağustos'u 13 Ağustos'a bağlayan gece 1 lira 10 kuruş zam yapılmıştı.

Benzinde bu gece yarısından itibaren 83 kuruşluk fiyat indirimine gidildi.

GÜNCEL BENZİN FİYATLARI

Gelen indirim ile birlikte benzinin litre fiyatı İstanbul’da 20,33 TL’ye, Ankara’da 20,46 TL’ye, İzmir’de 20,45 TL’ye geriledi.

Akaryakıta hem indirim, hem de zam: Benzinin fiyatı düştü, motorinin arttı! İşte 18 Ağustos güncel benzin ve motorin rakamları... ile ilgili etiketler benzin motorin indirim zam akaryakıt