AK Partili Yeşilyurt Belediyesi'nden rekor promosyon: Tek seferde 27 bin 50 TL yatırılacak!

Malatya Yeşilyurt Belediyesi'nde görev yapan bin 30 personele tek seferde 27 Bin 50 TL banka promosyonu yatırılacak. Belediyenin Twitter hesabından yapılan duyuruya çok sayıda kullanıcı tebrik mesajı gönderdi.

AK Partili Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın talimatıyla yürütülen ve Yeşilyurt Belediyesinde görev yapan bin 30 personeli kapsayan maaş promosyon ihalesi tamamlandı.

BİN 30 PERSONELE TEK SEFERDE 27 BİN 50 TL ÖDENECEK

Yapılan ihale sonucunda; anlaşmaya varılan banka tarafından Yeşilyurt Belediyesi'ndeki bin 30 personelin hesabına tek seferde 27 Bin 50 TL banka promosyonu yatırılacak.

2022-2027 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması sonrasında belediye personellerine tek seferde 27 bin 50 TL banka promosyonu ödenmesine dair anlaşmada ihale sözleşmesinde yer aldı.

 

BAŞKAN ÇINAR, ÇALIŞMALARI BİZZAT TAKİP ETTİ

Yeşilyurt Belediye personellerine yüksek oranda banka promosyonu aktarılması noktasında çok büyük bir hassasiyet gösteren ve talimatını bu yönde veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın bizzat takip ettiği çalışmaların ardından belli olan banka promosyonu, çalışanlar arasında büyük bir sevinçle karşılandı.

İLK MAAŞTA HESABA YATACAK

Belediye personellerinin yüzünü güldürecek maaş promosyon ihale sürecinin tamamlanmasında büyük bir emek sarf eden Başkan Çınar, banka promosyonunun ilk maaşta personellerin hesabına yatırılacağının müjdesini verdi.

"BÜYÜK BİR SEVİNÇ YAŞIYORUZ"

Yeşilyurt Belediye personellerinin her şeyin en güzeline layık olduğunu ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Yeşilyurt Belediyemizde birlikte aynı mesaiyi paylaştığımız çok kıymetli çalışanlarımıza ekonomik yönden bir destekte daha bulunmanın büyük bir sevincini yaşıyoruz. Her biri bizim ayrı bir değer ve kıymet taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. Hizmet-İş ile Bem-Bir Sen işyeri temsilcilerinin de yer aldığı ihale komisyonu, banka temsilcileri ile toplanarak, 2022-2027 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması için ihaleyi gerçekleştirdiler. Belediye personeline ekonomik destek sağlamayı hedefleyen anlaşmanın en önemli konusu hiç şüphesiz; personellerimize verilecek olan promosyon bedeli olmuştur. Yapılan ihale neticesinde beş yıllık maaş ihalesini kazanan banka tarafından tek seferde personellerimizin hesabına 27 bin 50 TL. yatırılacaktır. Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. Bütün çalışanlarımıza ve ailelerine hâyırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

AK Partili Yeşilyurt Belediyesi'nden rekor promosyon: Tek seferde 27 bin 50 TL yatırılacak! ile ilgili etiketler Malatya Malatya yeşilyurt belediyesi promosyon Ak parti yeşilyurt banka promosyonu